Pressure Sensor ZPS-10-LR67-BB-NT-D
Lượt xem: 1302
ZPS-10-LR67-BB-NT-D- Low Pressure Sensor 0 to 10V (13 to 45 VDC Supply or 13 to 32 VAC Supply)
Mô tả Giá thành viên Mua hàng
ZPS-10-LR67-BB-NT-D ZPS-10-LR67-BB-NT-D- Low Pressure Sensor 0 to 10V (13 to 45 VDC Supply or 13 to 32 VAC Supply) Đăng nhập Đăng nhập